Yeme - İçme
  Klasik Mutfaklar
  Uzman Mutfaklar
  Dünya Mutfakları
  Kahvaltı
  Tatlıcılar
  İçecek
  Gezi
  Kültür
  Kamp
  Turlar
  Deniz
  Hobi - Aktivite
  Alışveriş
Haberler
1 2 3 4
Sahillerin en iyi 10 pazarı25.08.2012

Eski bir geleneğin günümüze kadar uzanmış hali semt pazarları. Her yerde her adım başında dev marketler açılsa da onların yeri bambaşka. Çünkü pazarlar, en tazenin, en ucuzun ve en fazla çeşidin bulunduğu alışveriş yerleri. Bu ürünler sayesinde bazı semt pazarları o kadar popüler ki, insanları tatile gittikleri yörelerde bile kendine çekiyor

En iyi 10 alternatif hediye adresi17.12.2011

Yılbaşı yaklaştıkça hediye heyecanı da artıyor. Sevdiklerine hep aynı hediyeleri vermekten sıkılanlar için alternatif hediye dükkânlarını merak ettik. Çoğu ithal ve özel tasarım ürünler satan bu mekânların bazıları, yılbaşı için özel koleksiyonlar hazırlamış ya da indirim yapıyor.

Mezuniyet alışverişi için en iyi 10 butik03.06.2011

Okulların kapanmasına az kaldı.Lise ve üniversite son sınıfların bu aralar en büyük derdi, sınavlar ve finallerden sonra mezuniyet baloları. Baloya giderken ne giymeli, en farklı elbiseyi nereden bulmalı, baloda aynı elbiseyi giymiş biriyle karşılaşmamayı nasıl garanti altına almalı? Jüri üyelerimize mezuniyet alışverişi için en iyi 10 butiği sorduk. Listeye İstanbul Teşvikiye ağırlığını koydu.

Online alışverişin en iyi 10 adresi11.12.2010

E-ticaret sitelerinin tarihi bizde 1990’ların sonuna dayanıyor. Bugün alışveriş sitelerinde tuvalet kağıdından küpeye ve kitaba kadar istediğimiz her şeyi bulabiliyoruz. Son iki yılda ortaya çıkan özel alışveriş siteleri (private shopping), alışverişi bir kulüp haline getirdi. Üyelik ve davet sistemiyle çalışan bu siteler, müşterilerine çok büyük indirimler sağlıyor. E-ticaret pazarının 2011’de dünyanın 7. büyük pazarı olması bekleniyor. Jüri üyelerimiz bu hafta, internetten alışveriş yapmanızı sağlayan en iyi 10 yerli siteyi seçti. Liste hazırlanırken hizmet değil ürün satılan adreslere yer verildi sadece.

Takı ve aksesuvarın 10 adresi03.12.2010

Bu hafta takı ve aksesuvarın en iyi adreslerini seçiyoruz. Yani bijuteri denen; değerli madenler ile değerli taşlar kullanılmadan tasarlanan takıların en iyi adreslerini... Bijuteri son yıllarda hem bir iş alanı hem de moda objesi olarak popülaritesinin zirvesinde. Neredeyse herkes amatör takı tasarımcısı, internette açılmış onlarca mağaza var. Jurimizin seçimiyle oluşan listede küçücük butikler, dünyaca ünlü markalarla birarada.