Yeme - İçme
  Klasik Mutfaklar
  Uzman Mutfaklar
  Dünya Mutfakları
  Kahvaltı
  Tatlıcılar
  İçecek
  Gezi
  Kültür
  Kamp
  Turlar
  Deniz
  Hobi - Aktivite
  Alışveriş
Haberler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
En iyi 10 marina25.08.2012

Tüm yatların, teknelerin bazen dinlenmek için bazen ihtiyaçlarını karşılamak için vazgeçilmez duraklarıdır marinalar. Ama artık sadece teknelere değil dışarıdan gelen ziyaretçilere de hizmet veriyorlar. Kimi şarap günleri düzenliyor, kimi klasik müzik festivali. Jürimiz bu hafta alışveriş, eğlence, yeme-içme imkanlarıyla Türkiye’nin en iyi 10 marinasını belirledi.

Bu yazın en iyi 10 beach club'ı23.06.2012

2000’lerin başında popülerleşen beach club’lara her yaz yenileri ekleniyor. Plajda sadece güneşlenip denize girmekle yetinmeyenlere onlarca aktivite, restoran, konser ve parti seçeneği sunan beach club’lar özellikle gençler arasında çok gözde. Büyükşehirlerin eğlence hayatı, yazın bu club’lara kayıyor, neredeyse her gece bir konser veya parti düzenleniyor. Jürimize sezonun en iyi beach club’larını sorduk.

Bu yıl kaçırılmaması gereken 10 oyun25.08.2012

Gelişen teknolojinin en az etkilediği sanat dallarından biri tiyatro. Haldun Taner’in tarif ettiği gibi “iki kalas bir heves” yetiyor icra etmek için. Bu hafta jüri üyelerimize yeni sezonda beğendikleri tiyatro oyunlarını sorduk. Henüz sahneye konulmamış oyunları değerlendirme dışı tuttular. İşte sezon bitmeden kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz en iyi 10 tiyatro oyunu...

En romantik 10 adres25.08.2012

14 Şubat Sevgililer Günü. Hediye heyecanıyla birlikte ne yapsak endişesi de artıyor. Program yapmakta zorlananlar için manzarası, lezzeti ve atmosferleriyle romantizmi doyasıya yaşatacak mekânları jürimize sorduk. Mekânların büyük bir kısmı deniz manzaralı. İşte Sevgililer Günü için özel mönüler hazırlayan romantik mekânların en iyi 10’u...

Ailecek gidilecek en iyi 10 mekan25.08.2012

Karneler alındı, sömestr geldi. Bir dönem boyunca yorulan çocukların karnelerini ağız tatlandıran sağlıklı ve doğal lezzetlerle kutlamalı. Etrafımızda ailece rahatlıkla gidilebilecek mekanlar çok. Ama en iyileri hangileri? Jüri üyelerimiz birçoğu çocuklara özel mönüler hazırlayan ve oyun parkları bulunan mekanların en iyi 10’unu seçti.